• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki Petite&Mars Street Air

Wózki spacerowe Petite&Mars Street to hit sprzedażowy ostatnich lat. Spośród dużej oferty spacerówek wyróżniają się rewelacyjnymi właściwościami jezdnymi, obszernym siedziskiem i innowacyjnym systemem budek w przypadku modelu Street +. Spacerówki dzięki dużym pompowanym kołom prowadzą się bardzo lekko nawet w cięższym terenie, zapewniając przy tym wysoki komfort dziecku. Wszystkie wózki Petite&Mars Street wykonano zgodnie z normą  EN 1888:2012, co oznacza, że można pracować pod całkowitym obciążeniem 25 kg, przy czym na dziecko przypada max 22 kg. Spacerówka Street sprawdzi się dla większych dzieci, dysponuje obszernym siedziskiem o łącznej długości 92 cm przy szerokości 32 cm, na które składa się oparcie o wysokości 48 cm, siedzisko o głębokości 22 cm oraz podnóżek 23 cm. 

 

Spacerówka Petite&Mars Street dostępna jest w następujących wersjach Street, Street+, Street+ Oak. Oznaczenie “+” w nazwie oznacza nowszą wersję wózka z innowacyjnymi wymiennymi budkami, wersja bez “+” czasami nazywana “Complete” posiadają nie wymienną budkę. Każda z wersji wózka może być dostępna z pompowanymi kołami dopisek AIR w nazwie lub na kołach piankowych. Oak oznacza wersję z brązowym wykończeniem rączki i barierki. Wymienne budki dla wersji Street+ dostępne są w czterech podstawowych kolorach: Carbon Grey (grafitowy), Rose Pink (różowy), Carbon Green ( i Shadow Grey (jasnoszary). Dodatkowo ok. trzech razy do rok producent oferuje krótkie serie kolorów oznaczone jako Limited.  

 

Poniżej zdjęcia poszczególnych wersji aktualna dostępność kolorów i wersji w naszym sklepie widoczna powyżej niniejszego tekstu.

 

image

image

Street+ AIR OAK na pompowanych kołach

Street+ OAK na kołach piankowych


image

image

Street+ AIR na pompowanych kołach

Street+ na kołach piankowych

Akcesoria do wózków Petite&Mars

W ofercie naszego sklepu znajdziecie również szeroki wybór akcesoriów do wózków Petite&Mars, które ze względu na ich uniwersalność pasować będą również do spacerówek innych producentów. Szczególnie polecamy: