• Kategorie
  • Szukaj
  • Pisaki i albumy do kolorowania piaskiem

Cudowny pomysł na prezent dla 3 latka, który za pomocą zestawu 12 pisaków do kolorowania magicznym piaskiembędzie mógł rozwinąć swoje zdolności artystyczne. Kreatywnie łączyć kolory ucząc się przy tym dokładności. Wykorzystując album do kolorowania piaskiem, bez użycia nożyczek czy kleju, nasz mały artysta stworzy piękne obrazki. Zabawa pisakami będzie szczególnie przyjemna dla dzieci ze względu na edukacyjny aspekt obcowania z materiałem jakim jest magiczny piasek. Magiczny piasek powstał ze włoskiego zmielonego marmuru.Zestaw pisaków do kolorowania w połączeniu z album do kolorowania magicznym piaskiem to idealny pomysł na zabawę z przyjaciółmi. Te wyjątkowe pisaki do kolorowania piaskiem zostały wykonane tylko z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów.

Brak produktów do wyświetlenia

Ciekawa propozycja dla rodziców poszukującej kreatywnej zabawki, która umożliwi dziecku rozwinąć uzdolnienia plastyczne i wyobraźnię. Albumy do kolorowania piaskiem dobieranie są tematycznie do zainteresowań dzieci. Do wyboru mamy księżniczki, syrenki, zwierzęta na wsi, a nawet uwielbiane dinozaury i konie. Bawiące się dziecko ćwiczy umiejętności manualne, musi najpierw odkleić kawałek ilustracji, który chce pokolorować, a następnie wypełnić je wybranym przez siebie kolorem piasku. Nadmiar piasku, po jego równomiernym rozprowadzeniu, można zdmuchnąć albo za pomocą specjalnego dołączanego lejka przesypać z powrotem do pisaka. Dzieci w sposób naturalny dobierają kolorystykę tworząc piękne malunki. Magiczny piasek do kolorowania to nic innego jak zmielony marmur.


Produkt włoskiej marki Sabbiarelli która od 2012 roku rozwija i produkuje kreatywne zabawki do malowania piaskiem powstałym z marmuru ze słynnej Carrary. Te niesamowicie pomysłowe zestawy do kolorowania w 100% są wyprodukowane we Włoszech i przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Produkty Sabbiarelli są bezpieczne, nietoksyczne i zgodne z europejskimi standardami bezpieczeństwa zabawek.


W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne ciekawe zabawki, które rozwiną umiejętności Twojego dziecka. Polecamy szczególnie drewniane zabawkitakich marek jak Joueco, Little Dutch, Grimmsi Janod. Kreatywne klocki, układanki i puzzle z pewnością przypadną do gustu dzieciom. Warto również pamiętać, iż oferowane w naszym sklepie zabawki wykonane są z drewna z certyfikatem FSC. Oznacza to, że pozyskano je ze środowiska w sposób zrównoważony.