• Kategorie
  • Szukaj
  • Gumowe skoczki

Chyba każdy maluch marzy o jeździe na różnych zwierzątkach. Konik, kucyk, jednorożec, a może lama?Wszystkie te zwierzaki dostępne są jako piękne kolorowe gumowe skoczki. 

Pompowany skoczek gumowy to wspaniała zabawka dla dziewczynek i chłopców od trzeciego roku życia, która poprawia umiejętności motoryczne, napięcie mięśniowe i równowagę. Zachęcą je do pomysłowej zabawy ruchowej. Nie ma ryzyka, że podczas skocznej zabawy skoczek się przebije. Gumowy skoczek został tak wyprofilowany, aby dziecko stabilnie i bezpiecznie na nim siedziało. Miękkie wystające rogi skoczka są łatwe do trzymania, a ich powierzchnia zapewnia bezpieczny chwyt. Nogi skoczka stanowią dodatkowe wsparcie, jednocześnie zapobiegają przechylaniu się, stanowiąc wsparcie dla ciała dziecka.

Zabawka nadaje się do zabawy na powietrzu, jest łatwa w utrzymaniu. Po zabawie wystarczy spłukać ją i przetrzeć mokrą szmatką. Brak ruchomych części powoduje, iż zabawka jest trwała. Bez problemu można zabrać ją na wakacje czy w odwiedziny do dziadków. Po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca. Po dotarciu do celu wystarczy zwykła pompka, często dołączona przez producenta w zestawie, aby zabawka wróciła do właściwego kształtu :). 

Skoczki przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia i mogą stanowić wspaniały prezent dla malucha. 

Dla młodszych dzieci sklep Tappi oferuje szeroką gamę jeździków dla rocznego dziecka, a dla dzieci starszych proponujemy również rowerki biegowe