• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe AVIONAUT

AVIONAUT to foteliki samochodowe zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzone przez niezależne jednostki badawcze takie jak ADAC czy tez TEST PLUS. Tworząc swoje fotele, projektanci współpracowali z fizjoterapeutami, aby oprócz bezpieczeństwa zapewnić również najwyższy poziom komfortu dla dziecka. Oferowane przez AVIONAUT foteliki dostępne są dla wszystkich kategorii wagowych.

Podróże z małym dzieckiem zwykle wiążą się z dużymi przygotowaniami. Niezależnie od tego, jak długi wyjazd planujesz, musisz spakować mnóstwo niezbędnych dziecięcych akcesoriów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna fotelik samochodowy AVIONAUT, którego zadaniem jest zapewnienie małemu pasażerowi maksymalnego bezpieczeństwa oraz wygody w czasie jazdy autem. Aby zagwarantować komfort podróżowania, projektanci fotelików do współpracy zaprosili fizjoterapeutów, czego efektem są specjalnie opracowane konstrukcje i rozwiązania technologiczne.

Fotelik AVIONAUT

Samochodowe foteliki AVIONAUT, które zamówisz w naszym sklepie internetowym, występują we wszystkich dostępnych kategoriach wagowych, dzięki czemu precyzyjnie dobierzesz model do potrzeb swojego dziecka. Polski producent ceniony jest za najwyższe standardy bezpieczeństwa, co potwierdzają uznane jednostki badawcze. Przygotuj się do podróży i zamów fotelik AVIONAUT Pixel bądź inny z modeli, jakie znajdziesz w sklepie Tappi!

Fotelik samochodowy AVIONAUT PIXEL 0-13 kg

Pierwszy wyprodukowany w Polsce fotelik samochodowy, który uzyskał w testach ADAC ocenę dobrą (4 gwiazdki). Spełniający wymagania najnowszej certyfikacji i-Size, przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-86 cm lub wadze 0-13 kg. Najlżejszy fotelik na świecie ważący zaledwie 2,5 kg. Wyposażony w zaprojektowaną we współpracy z fizjoterapeutą wkładkę, zapewniającą komfortowe podparcie głowy oraz kręgosłupa.

Dostępny również jako AVIONAUT Pixel PRO, który od standardowej wersji różni się przede wszystkim niezależnie mocowanym daszkiem oraz nowszymi tkaninami i estetycznym wykończeniem zewnętrznej części skorupy.

Foteliki AVIONAUT Pixel i Pixel PRO mogą być montowane za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, jak również za pomocą bazy ISOFIX AVIONAUT IQ Base, która można wykorzystać do zamocowania fotelików grupy 0-18 AVIONAUT Aerofix.

Fotelik samochodowy AVIONAUT Aerofix 0-18

To kolejny fotelik tego producenta spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wersja RWF (mocowana wyłącznie tyłem do kierunku jazdy) pomyślnie przeszła najbardziej restrykcyjne testy bezpieczeństwa otrzymując szwedzki certyfikat TEST PLUS. W ofercie znajduje się również wersja z możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, która od RWF różni się tylko brakiem zaślepek ograniczających możliwość montażu przodem. Fotelik mocowany jest wyłącznie na bazie isofix AVIONAUT Aerofix.

Fotelik samochodowy AVIONAUT MAXSPACE 15-36 kg

Fotelik ostatniej grupy wiekowej przeznaczony dla dzieci 100-150 cm czyli do końca okresu, wg którego polskie prawo wymaga przewożenia dziecka w foteliku samochodowym. Fotelik AVIONAUT MAXSPACE spełnia wymagania normy i-Size. Rodzice docenią go za prosty sposób montażu za pomocą złącz ISOFIX oraz wygodne oznaczenia umożliwiające właściwe ustawienie wysokości zagłówka. Osłony boczne głowy zaprojektowano tak, aby nie ograniczały zakresu widoczności dziecka, a dodatkowo fotelik pozwala na regulację pochylenia oparcia. 

Fotelik Samochodowy AVIONAUT GLIDER 9-25 kg

GLIDER to fotel samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze 9-25 kg mocowany w aucie za pomocą pasów bezpieczeństwa lub również za pomocą złącza ISOFIX wraz z pasami bezpieczeństwa dla wersji ISOFIX (wersja z nogą podpierającą). AVIONAUT GLIDER mocowany jest wyłącznie przodem do kierunku jazdy. Cechą wyróżniającą GLIDERa jest możliwość regulacji jego nachylenia, umożliwiająca wygodne podróżowanie dziecku. System mocowania pasami wyposażony jest w dodatkowe napinacze umożliwiające mocne osadzenie fotelika. 

AVIONAUT GLIDER produkowany jest w 3 wersjach wykończenia:

  • COMFY - podstawowa łatwa w utrzymaniu tapicerka
  • SOFTY - tapicerka z elementami wykończonymi tkaniną w typie alcantary
  • ROYAL - pikowana tapicerka z elementami ze sztucznej skóry