• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki Petite&Mars Royal

Wózek Royal od Petite&Mars w lubianej i poszukiwanej przez rodziców kategorii do 22 kg wagi dziecka. Obszerny, a zarazem lekki za sprawą bezobsługowych gumowych, lżejszych niż pompowanych, kół. Doskonała amortyzacja, która dodatkowo jest czytelna i widoczna gołym okiem.

Wózek w doskonałym stosunku jakości materiałów i wyposażenia do ceny. Oprócz budki, która jest elementem całkowicie i w prosty sposób demontowalnym, w komplecie znajdziecie też otulinki do pasów, dwustronną wkładkę dopasowaną kolorystycznie do budki oraz dedykowane okrycie na nogi i torbę do wózka. 

Kup inną budkę i odmień lub odśwież swój wózek, zmieniaj, mieszaj i łącz elementy wyposażenia w dowolny sposób. Baw się designem i kolorami.

Wózek Petite&Mars Royal może być złożony jedną ręką oraz - co ważne - w higieniczny sposób składany tapicerką do środka. Łatwiej więc o utrzymanie higieny elementów, które są w bezpośredniej styczności z dzieckiem.

Wózek w większości przypadków starczy do końca okresu wózkowania. Dzięki ruchomym elementom: podnóżkowi i rączce, można go dopasować do swoich i dziecka potrzeb.