Załóż konto i otrzymaj 5% rabatu

na pierwszy zakup. Promocje nie łączą się.

Darmowa wysyłka od 249 zł

Darmowa wysyłka od 249 zł

 • Everyday Baby Szklana butelka reagująca na temperaturę, 240 ml, smoczek M, turkusowa

98.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Kurier 12
Kurier (Pobranie) 14
Paczkomaty InPost (Pobranie) 14
Dostępność Dostępne

Zamówienie telefoniczne: 739015015

Zostaw telefon

Szklana butelka reagująca na temperaturę Everyday Baby.

Butelka, która reaguje na temperaturę - silikonowa powłoka butelki wskazuje kiedy napój jest zbyt gorący dla dziecka. Gdy temperatura jest wyższa niż 40° C, kolor butelki blednie. Gdy napój jest w temperaturze poniżej 40° C, kolor butelki pozostaje bez zmian.

Butelka pokryta silikonem - jest antypoślizgowa i przyjemna w dotyku. Unikalne i innowacyjne połączenie szkła i silikonu zapewnia, że w razie stłuczenia odłamki szkła się nie rozsypią. Wytrzymałe szkło - butelka wykonana jest ze szkła borokrzemowego, odpornego na zmiany temperatur. Jest to bezpieczne szkło wykorzystywane do produkcji profesjonalnych naczyń laboratoryjnych.

Bezpieczna i higieniczna - nasze butelki to produkty premium wykonane z najwyższej jakości materiałów. Unikalna konstrukcja butelek sprawia, że ich zawartość ma kontakt tylko z ustnikiem wykonanym z silikonu medycznego i szkłem. Bez rozlewania - dzięki udoskonalonej konstrukcji nakrętki, dysku, ustnika niekapka, smoczków i słomki butelka gwarantuje, że nic z niej nie wycieknie.

Właściwości produktu:

 • Wskazuje, czy napój jest zbyt gorący, zmieniając kolor
 • Wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego
 • Zintegrowana warstwa silikonu zapewnia ochronę przed rozbiciem w razie upuszczenia
 • Bardzo lekka
 • Ergonomiczna konstrukcja ułatwia trzymanie w małych dłoniach
 • Smoczek z miękkiego silikonu klasy medycznej
 • System odpowietrzania antykolkowego
 • Ułatwia przejście od karmienia piersią do butelki dla niemowląt
 • Bez BPA, BPF, BPS i ftalanów
 • Przetestowane przez TÜV Rheinland.
 • Spełnia wymagania normy europejskiej EN 14350
 • Jedno opakowanie zawiera 1 szklaną butelkę, 1 smoczek, 1 nakrętkę, 1 dysk i 1 osłonkę.

Parametry techniczne:

 • Wymiary: 67x67x188 mm
 • Waga: 290 g
 • Materiał: silikon + szkło borokrzemowe
 • Smoczek: silikon klasy medycznej rozmiar M (3-6 miesięcy)
 • Temperatura zmiany koloru: + 40° C

Ostrzeżenia:

Pamiętaj, że butelka jest szklana. Powłoka silikonowa jest ochronna, ale nie gwarantuje, że butelka się nie potłucze. Szklane butelki mogą pęknąć. Nie pozwól dziecku pić z butelki bez opieki. Nie pozwól dziecku chodzić ani biegać z butelką.

Kuchenka mikrofalowa: Nie

Piekarnik: Nie

Zmywarka: Nie

Sterylizator parowy: Nie

Sterylizacja: tylko przed pierwszym użyciem

Butelkę i wszystkie jej części należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed każdym użyciem sprawdź szklaną butelkę i pociągnij smoczek we wszystkich kierunkach. Jeśli na szkle pojawią się pęknięcia, natychmiast wyrzuć butelkę. Wyrzuć smoczek przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub zużycia. Nigdy nie używaj smoczka od butelki jako smoczka uspokajającego. Ciągłe i długotrwałe ssanie napojów może prowadzić do próchnicy. Smoczek należy wymienić po 2 miesiącach ze względów bezpieczeństwa.

Zawsze sprawdzaj temperaturę płynu przed użyciem butelki.

Butelka wskazuje, czy napój jest zbyt gorący dla Twojego dziecka, zmieniając kolor. Przed użyciem butelki wykonaj następujące czynności: Otwórz butelkę. Cała butelka wskaże temperaturę napoju po wlaniu. Wlej napój / mleko / kleik do butelki Jeśli formuła / kleik jest zbyt gorący, butelka zmieni kolor. Poczekaj - jeśli butelka wskazuje, że ciecz jest zbyt gorąca, poczekaj co najmniej 30 sekund, aż formuła / kleik ostygnie. Gotowe do podania - gdy butelka powróci do pierwotnego koloru, dziecko może bezpiecznie wypić mieszankę / kleik.

STERYLIZACJA

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM Przed pierwszym użyciem szklanej butelki dla niemowląt reagującej na temperaturę, należy ją wysterylizować. Zalecamy umieszczenie butelki i jej części osobno w dużym garnku z wrzącą wodą. Następnie należy przykryć garnek pokrywką i gotować przez co najmniej pięć minut.

PO PIERWSZYM UŻYCIU: TYLKO MYCIE RĘCZNE! Po sterylizacji przed pierwszym użyciem szklanej butelki dla niemowląt reagującej na temperaturę należy butelkę myć ręcznie. Wykonaj następujące kroki: Odkręć i zdejmij wszystkie elementy butelki (smoczek, nakrętkę, mikser, przykrywkę) Dokładnie umyj każdą część osobno w świeżej wodzie i płynie do mycia naczyń. Następnie opłucz butelkę i jej części pod bieżącą wodą, aby usunąć wszystkie bąbelki i detergent. Szklaną Butelkę Reagującą na Temperaturę należy zawsze czyścić po użyciu.

WYSUSZENIE Umieść butelkę i jej części na stojaku do suszenia. Upewnij się, że znajduje się w dobrze wentylowanym miejscu i pozwól, aby wszystkie części dokładnie wyschły. Jeśli pozostanie wilgoć, może to powodować rozwój bakterii i grzybów.

PRZECHOWYWANIE Przechowuj butelkę i jej części w zamkniętym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej. Nie wystawiaj butelki ani jej części na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować uszkodzenie elementów.

Butelki Everyday Baby otrzymały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-5422, ważną do 31.08.2024 r. Instytut Matki i Dziecka pozytywnie ocenił walory użytkowe i wpływ na zdrowie dzieci użytkujących produkty zgodnie z ich przeznaczeniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie