
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
BIO TINY sorter kształtów 10+ m-cy
















Wysyłka w ciągu | 3 dni |
Cena przesyłki | 12 |
Dostępność |
Dostępne
|
Kod kreskowy | |
EAN | 5701217060454 |
Zostaw telefon |
BIO TINY SORTER KSZTAŁTÓW Z KLOCKAMI
Linia BIO TINY dla niemowląt powstała z myślą o najmłodszych. Dantoy zaprojektował serię zabawek, które nowo upieczeni rodzice mogą dać swoim pociechom z czystym sumieniem.
Linia produktów „TINY" koncentruje się na zabawie, uczeniu się i stymulacji sensorycznej, umożliwiając jednocześnie wsparcie rozwoju dziecka. Naturalna jakość produktów pochodzi z bioplastiku z włókien trzciny cukrowej i bambusa.Sorter kształtów pobudza zdolności motoryczne dziecka i uczy koncentracji i koordynacji ręka-oko. Każde dziecko uwielbia wkładać i wykładać przedmioty, aby zrozumieć ich kształty i właściwości. Małe klocki w kształcie figur geometrycznych ( kwadrat, koło, trójkąt) należy umieścić we właściwych otworach tak, aby wpadły do sortera. Taka zabawa to wyzwanie, które budzi kreatywność dziecka.
Sorter jest produkowany w Danii z bioplastiku wykonanego z trzciny cukrowej, która w 100% jest zrównoważonym surowcem. To sprawia, że posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel.
Produkty te są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów.
Opakowania wykonane są z tektury z recyklingu.
Zestaw może być używany od 10-go miesiąca życia.
LICZBA CZĘŚCI ZESTAWU - 7
WIEK - 10 m-cy+
Ten produkt można myć w zmywarce.
Wymiary opakowania 19x17,5x 17cm